Genetika Tohum

Genetika Tohum, Mısır, İran, Lübnan, Ürdün, Irak, Cezayir, İsrail, Romanya, Yunanistan, Arnavutluk, ABD, G.Kore, Azerbaycan ve Özbekistan olmak üzere 18 ülkeye tohum ihracatı yapmakta ve tüm dünyada bıraktığı olumlu izlerini arttırmaya devam etmektedir.

Genetika Tohum, Genetik ve Tohum bilimlerinin bölünmez bütünlüğü çerçevesinde araştırma ve geliştirme çalışmalarına yön vermiş, kalite, yenilik ve başarı prensiplerine sahip özel sektör tohum ıslahçı kuruluşudur.

Geleneksel bitki ıslahı, tohum teknikleri ve genetik bilimini araştırma çalışmalarında birleştiren genç kuruluşumuz, konusunda uzman ziraat mühendisleri ve şirketimiz bünyesinde eğitim verilerek yetiştirilmiş personel kadrosu ile, 160.000 metrekare alanda, laboratuvar, tohum işleme, paketleme ve depolama üniteleri ile tarım sektörüne hizmet vermektedir.

Sebze ıslah çalışmalarını domates, biber, patlıcan, hıyar, kavun, karpuz ve kabak türlerinde sürdüren kuruluşumuz; ıslah programlarına değişen çevre şartlarına uyum, yüksek verim, yüksek hastalık direnci, üretici ve tüketici istekleri ve nakliye dayanımı olarak yön vermektedir.

Genetika Tohum, faaliyetlerini sadece Türkiye’de değil, Avrupa’dan Orta Doğuya, Kuzey ve Güney Amerika’dan, gelişen Asya ve Afrika ülkelerine kadar dünyanın birçok ülkesinde sürdürmekte, gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuarlarda ve organizasyonlarda ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırmaktadır.

Saygılarımızla
Genetika Tohum Tarım Ltd. Şti.

01

Yüksek Kalite

Ürettiğimiz tohumları, en iyi kalitede ve en iyi ambalajlanmış şekilde zamanında teslim etmek.

02

Dürüst İlişkiler

Paydaşlarımız ile dürüst ve güvenilir bir politika ile devamlılığı olan bir ilişki oluşturmak.

03

Uygun Fiyat

Uygun fiyat politikası ile üreticilerimizin yanında olmak.